Zápasy


VII. liga Double Star Bet - SEVER 2018/2019


Klub:

Zoznam zapasov

Čas a dátum Domáci Hostia
 
1. kolo
05.08.2018 o 17:30 (Ne) TJ Družstevník Dubodiel - OŠK Soblahov   _ : _  
05.08.2018 o 17:30 (Ne) TJ Žihlavník Omšenie - TJ Považan Ivanovce   _ : _  
05.08.2018 o 17:30 (Ne) TJ Cementár Horné Srnie - OFK Slovan Skalka nad Váhom   _ : _  
05.08.2018 o 17:30 (Ne) TJ Slovan Neporadza - TJ Slovan Horňany   _ : _  
05.08.2018 o 17:30 (Ne) TJ Družstevník Mníchova Lehota - OFK Drietoma   _ : _  
05.08.2018 o 17:30 (Ne) TJ Tatran Bobot - OŠK Selec   _ : _  
05.08.2018 o 17:30 (Ne) TJ Slovan Dolná Poruba - OŠK Trenčianske Stankovce B   _ : _  
05.08.2018 o 17:30 (Ne) TJ Slovan Dolná Súča - TJ Štart Svinná   _ : _  
 
2. kolo
12.08.2018 o 15:00 (Ne) OŠK Soblahov - TJ Štart Svinná   _ : _  
12.08.2018 o 15:00 (Ne) TJ Považan Ivanovce - TJ Cementár Horné Srnie   _ : _  
12.08.2018 o 15:00 (Ne) OFK Slovan Skalka nad Váhom - TJ Slovan Neporadza   _ : _  
12.08.2018 o 15:00 (Ne) TJ Slovan Horňany - TJ Družstevník Mníchova Lehota   _ : _  
12.08.2018 o 15:00 (Ne) OFK Drietoma - TJ Tatran Bobot   _ : _  
12.08.2018 o 15:00 (Ne) OŠK Selec - TJ Slovan Dolná Poruba   _ : _  
12.08.2018 o 15:00 (Ne) OŠK Trenčianske Stankovce B - TJ Slovan Dolná Súča   _ : _  
12.08.2018 o 15:00 (Ne) TJ Družstevník Dubodiel - TJ Žihlavník Omšenie   _ : _  
 
3. kolo
19.08.2018 o 17:30 (Ne) TJ Žihlavník Omšenie - OŠK Soblahov   _ : _  
19.08.2018 o 17:30 (Ne) TJ Slovan Neporadza - TJ Považan Ivanovce   _ : _  
19.08.2018 o 17:30 (Ne) TJ Družstevník Mníchova Lehota - OFK Slovan Skalka nad Váhom   _ : _  
19.08.2018 o 17:30 (Ne) TJ Tatran Bobot - TJ Slovan Horňany   _ : _  
19.08.2018 o 17:30 (Ne) TJ Slovan Dolná Poruba - OFK Drietoma   _ : _  
19.08.2018 o 17:30 (Ne) TJ Slovan Dolná Súča - OŠK Selec   _ : _  
19.08.2018 o 17:30 (Ne) TJ Štart Svinná - OŠK Trenčianske Stankovce B   _ : _  
19.08.2018 o 17:30 (Ne) TJ Cementár Horné Srnie - TJ Družstevník Dubodiel   _ : _  
 
4. kolo
26.08.2018 o 17:30 (Ne) OŠK Soblahov - OŠK Trenčianske Stankovce B   _ : _  
26.08.2018 o 17:30 (Ne) TJ Považan Ivanovce - TJ Družstevník Mníchova Lehota   _ : _  
26.08.2018 o 17:30 (Ne) OFK Slovan Skalka nad Váhom - TJ Tatran Bobot   _ : _  
26.08.2018 o 17:30 (Ne) TJ Slovan Horňany - TJ Slovan Dolná Poruba   _ : _  
26.08.2018 o 17:30 (Ne) OFK Drietoma - TJ Slovan Dolná Súča   _ : _  
26.08.2018 o 17:30 (Ne) OŠK Selec - TJ Štart Svinná   _ : _  
26.08.2018 o 17:30 (Ne) TJ Družstevník Dubodiel - TJ Slovan Neporadza   _ : _  
26.08.2018 o 17:30 (Ne) TJ Žihlavník Omšenie - TJ Cementár Horné Srnie   _ : _  
 
5. kolo
02.09.2018 o 16:30 (Ne) TJ Cementár Horné Srnie - OŠK Soblahov   _ : _  
02.09.2018 o 16:30 (Ne) TJ Tatran Bobot - TJ Považan Ivanovce   _ : _  
02.09.2018 o 16:30 (Ne) TJ Slovan Dolná Poruba - OFK Slovan Skalka nad Váhom   _ : _  
02.09.2018 o 16:30 (Ne) TJ Slovan Dolná Súča - TJ Slovan Horňany   _ : _  
02.09.2018 o 16:30 (Ne) TJ Štart Svinná - OFK Drietoma   _ : _  
02.09.2018 o 16:30 (Ne) OŠK Trenčianske Stankovce B - OŠK Selec   _ : _  
02.09.2018 o 16:30 (Ne) TJ Družstevník Mníchova Lehota - TJ Družstevník Dubodiel   _ : _  
02.09.2018 o 16:30 (Ne) TJ Slovan Neporadza - TJ Žihlavník Omšenie   _ : _  
 
6. kolo
09.09.2018 o 14:00 (Ne) OŠK Soblahov - OŠK Selec   _ : _  
09.09.2018 o 14:00 (Ne) TJ Považan Ivanovce - TJ Slovan Dolná Poruba   _ : _  
09.09.2018 o 14:00 (Ne) OFK Slovan Skalka nad Váhom - TJ Slovan Dolná Súča   _ : _  
09.09.2018 o 14:00 (Ne) TJ Slovan Horňany - TJ Štart Svinná   _ : _  
09.09.2018 o 14:00 (Ne) OFK Drietoma - OŠK Trenčianske Stankovce B   _ : _  
09.09.2018 o 14:00 (Ne) TJ Družstevník Dubodiel - TJ Tatran Bobot   _ : _  
09.09.2018 o 14:00 (Ne) TJ Žihlavník Omšenie - TJ Družstevník Mníchova Lehota   _ : _  
09.09.2018 o 14:00 (Ne) TJ Cementár Horné Srnie - TJ Slovan Neporadza   _ : _  
 
7. kolo
16.09.2018 o 16:00 (Ne) TJ Slovan Neporadza - OŠK Soblahov   _ : _  
16.09.2018 o 16:00 (Ne) TJ Slovan Dolná Súča - TJ Považan Ivanovce   _ : _  
16.09.2018 o 16:00 (Ne) TJ Štart Svinná - OFK Slovan Skalka nad Váhom   _ : _  
16.09.2018 o 16:00 (Ne) OŠK Trenčianske Stankovce B - TJ Slovan Horňany   _ : _  
16.09.2018 o 16:00 (Ne) OŠK Selec - OFK Drietoma   _ : _  
16.09.2018 o 16:00 (Ne) TJ Slovan Dolná Poruba - TJ Družstevník Dubodiel   _ : _  
16.09.2018 o 16:00 (Ne) TJ Tatran Bobot - TJ Žihlavník Omšenie   _ : _  
16.09.2018 o 16:00 (Ne) TJ Družstevník Mníchova Lehota - TJ Cementár Horné Srnie   _ : _  
 
8. kolo
23.09.2018 o 16:00 (Ne) OŠK Soblahov - OFK Drietoma   _ : _  
23.09.2018 o 16:00 (Ne) TJ Považan Ivanovce - TJ Štart Svinná   _ : _  
23.09.2018 o 16:00 (Ne) OFK Slovan Skalka nad Váhom - OŠK Trenčianske Stankovce B   _ : _  
23.09.2018 o 16:00 (Ne) TJ Slovan Horňany - OŠK Selec   _ : _  
23.09.2018 o 16:00 (Ne) TJ Družstevník Dubodiel - TJ Slovan Dolná Súča   _ : _  
23.09.2018 o 16:00 (Ne) TJ Žihlavník Omšenie - TJ Slovan Dolná Poruba   _ : _  
23.09.2018 o 16:00 (Ne) TJ Cementár Horné Srnie - TJ Tatran Bobot   _ : _  
23.09.2018 o 16:00 (Ne) TJ Slovan Neporadza - TJ Družstevník Mníchova Lehota   _ : _  
 
9. kolo
30.09.2018 o 16:00 (Ne) TJ Družstevník Mníchova Lehota - OŠK Soblahov   _ : _  
30.09.2018 o 16:00 (Ne) OŠK Trenčianske Stankovce B - TJ Považan Ivanovce   _ : _  
30.09.2018 o 16:00 (Ne) OŠK Selec - OFK Slovan Skalka nad Váhom   _ : _  
30.09.2018 o 16:00 (Ne) OFK Drietoma - TJ Slovan Horňany   _ : _  
30.09.2018 o 16:00 (Ne) TJ Štart Svinná - TJ Družstevník Dubodiel   _ : _  
30.09.2018 o 16:00 (Ne) TJ Slovan Dolná Súča - TJ Žihlavník Omšenie   _ : _  
30.09.2018 o 16:00 (Ne) TJ Slovan Dolná Poruba - TJ Cementár Horné Srnie   _ : _  
30.09.2018 o 16:00 (Ne) TJ Tatran Bobot - TJ Slovan Neporadza   _ : _  
 
10. kolo
07.10.2018 o 14:30 (Ne) OŠK Soblahov - TJ Slovan Horňany   _ : _  
07.10.2018 o 14:30 (Ne) TJ Považan Ivanovce - OŠK Selec   _ : _  
07.10.2018 o 14:30 (Ne) OFK Slovan Skalka nad Váhom - OFK Drietoma   _ : _  
07.10.2018 o 14:30 (Ne) TJ Družstevník Dubodiel - OŠK Trenčianske Stankovce B   _ : _  
07.10.2018 o 14:30 (Ne) TJ Žihlavník Omšenie - TJ Štart Svinná   _ : _  
07.10.2018 o 14:30 (Ne) TJ Cementár Horné Srnie - TJ Slovan Dolná Súča   _ : _  
07.10.2018 o 14:30 (Ne) TJ Slovan Neporadza - TJ Slovan Dolná Poruba   _ : _  
07.10.2018 o 14:30 (Ne) TJ Družstevník Mníchova Lehota - TJ Tatran Bobot   _ : _  
 
11. kolo
14.10.2018 o 14:30 (Ne) TJ Tatran Bobot - OŠK Soblahov   _ : _  
14.10.2018 o 14:30 (Ne) OFK Drietoma - TJ Považan Ivanovce   _ : _  
14.10.2018 o 14:30 (Ne) TJ Slovan Horňany - OFK Slovan Skalka nad Váhom   _ : _  
14.10.2018 o 14:30 (Ne) OŠK Selec - TJ Družstevník Dubodiel   _ : _  
14.10.2018 o 14:30 (Ne) OŠK Trenčianske Stankovce B - TJ Žihlavník Omšenie   _ : _  
14.10.2018 o 14:30 (Ne) TJ Štart Svinná - TJ Cementár Horné Srnie   _ : _  
14.10.2018 o 14:30 (Ne) TJ Slovan Dolná Súča - TJ Slovan Neporadza   _ : _  
14.10.2018 o 14:30 (Ne) TJ Slovan Dolná Poruba - TJ Družstevník Mníchova Lehota   _ : _  
 
12. kolo
21.10.2018 o 14:00 (Ne) OŠK Soblahov - OFK Slovan Skalka nad Váhom   _ : _  
21.10.2018 o 14:00 (Ne) TJ Považan Ivanovce - TJ Slovan Horňany   _ : _  
21.10.2018 o 14:00 (Ne) TJ Družstevník Dubodiel - OFK Drietoma   _ : _  
21.10.2018 o 14:00 (Ne) TJ Žihlavník Omšenie - OŠK Selec   _ : _  
21.10.2018 o 14:00 (Ne) TJ Cementár Horné Srnie - OŠK Trenčianske Stankovce B   _ : _  
21.10.2018 o 14:00 (Ne) TJ Slovan Neporadza - TJ Štart Svinná   _ : _  
21.10.2018 o 14:00 (Ne) TJ Družstevník Mníchova Lehota - TJ Slovan Dolná Súča   _ : _  
21.10.2018 o 14:00 (Ne) TJ Tatran Bobot - TJ Slovan Dolná Poruba   _ : _  
 
13. kolo
28.10.2018 o 14:00 (Ne) TJ Slovan Dolná Poruba - OŠK Soblahov   _ : _  
28.10.2018 o 14:00 (Ne) OFK Slovan Skalka nad Váhom - TJ Považan Ivanovce   _ : _  
28.10.2018 o 14:00 (Ne) TJ Slovan Horňany - TJ Družstevník Dubodiel   _ : _  
28.10.2018 o 14:00 (Ne) OFK Drietoma - TJ Žihlavník Omšenie   _ : _  
28.10.2018 o 14:00 (Ne) OŠK Selec - TJ Cementár Horné Srnie   _ : _  
28.10.2018 o 14:00 (Ne) OŠK Trenčianske Stankovce B - TJ Slovan Neporadza   _ : _  
28.10.2018 o 14:00 (Ne) TJ Štart Svinná - TJ Družstevník Mníchova Lehota   _ : _  
28.10.2018 o 14:00 (Ne) TJ Slovan Dolná Súča - TJ Tatran Bobot   _ : _  
 
14. kolo
04.11.2018 o 13:30 (Ne) OŠK Soblahov - TJ Považan Ivanovce   _ : _  
04.11.2018 o 13:30 (Ne) TJ Družstevník Dubodiel - OFK Slovan Skalka nad Váhom   _ : _  
04.11.2018 o 13:30 (Ne) TJ Žihlavník Omšenie - TJ Slovan Horňany   _ : _  
04.11.2018 o 13:30 (Ne) TJ Cementár Horné Srnie - OFK Drietoma   _ : _  
04.11.2018 o 13:30 (Ne) TJ Slovan Neporadza - OŠK Selec   _ : _  
04.11.2018 o 13:30 (Ne) TJ Družstevník Mníchova Lehota - OŠK Trenčianske Stankovce B   _ : _  
04.11.2018 o 13:30 (Ne) TJ Tatran Bobot - TJ Štart Svinná   _ : _  
04.11.2018 o 13:30 (Ne) TJ Slovan Dolná Poruba - TJ Slovan Dolná Súča   _ : _  
 
15. kolo
11.11.2018 o 13:30 (Ne) TJ Slovan Dolná Súča - OŠK Soblahov   _ : _  
11.11.2018 o 13:30 (Ne) TJ Považan Ivanovce - TJ Družstevník Dubodiel   _ : _  
11.11.2018 o 13:30 (Ne) OFK Slovan Skalka nad Váhom - TJ Žihlavník Omšenie   _ : _  
11.11.2018 o 13:30 (Ne) TJ Slovan Horňany - TJ Cementár Horné Srnie   _ : _  
11.11.2018 o 13:30 (Ne) OFK Drietoma - TJ Slovan Neporadza   _ : _  
11.11.2018 o 13:30 (Ne) OŠK Selec - TJ Družstevník Mníchova Lehota   _ : _  
11.11.2018 o 13:30 (Ne) OŠK Trenčianske Stankovce B - TJ Tatran Bobot   _ : _  
11.11.2018 o 13:30 (Ne) TJ Štart Svinná - TJ Slovan Dolná Poruba   _ : _  
 
16. kolo
10.03.2019 o 14:30 (Ne) OŠK Soblahov - TJ Družstevník Dubodiel   _ : _  
10.03.2019 o 14:30 (Ne) TJ Považan Ivanovce - TJ Žihlavník Omšenie   _ : _  
10.03.2019 o 14:30 (Ne) OFK Slovan Skalka nad Váhom - TJ Cementár Horné Srnie   _ : _  
10.03.2019 o 14:30 (Ne) TJ Slovan Horňany - TJ Slovan Neporadza   _ : _  
10.03.2019 o 14:30 (Ne) OFK Drietoma - TJ Družstevník Mníchova Lehota   _ : _  
10.03.2019 o 14:30 (Ne) OŠK Selec - TJ Tatran Bobot   _ : _  
10.03.2019 o 14:30 (Ne) OŠK Trenčianske Stankovce B - TJ Slovan Dolná Poruba   _ : _  
10.03.2019 o 14:30 (Ne) TJ Štart Svinná - TJ Slovan Dolná Súča   _ : _  
 
17. kolo
17.03.2019 o 15:00 (Ne) TJ Štart Svinná - OŠK Soblahov   _ : _  
17.03.2019 o 15:00 (Ne) TJ Cementár Horné Srnie - TJ Považan Ivanovce   _ : _  
17.03.2019 o 15:00 (Ne) TJ Slovan Neporadza - OFK Slovan Skalka nad Váhom   _ : _  
17.03.2019 o 15:00 (Ne) TJ Družstevník Mníchova Lehota - TJ Slovan Horňany   _ : _  
17.03.2019 o 15:00 (Ne) TJ Tatran Bobot - OFK Drietoma   _ : _  
17.03.2019 o 15:00 (Ne) TJ Slovan Dolná Poruba - OŠK Selec   _ : _  
17.03.2019 o 15:00 (Ne) TJ Slovan Dolná Súča - OŠK Trenčianske Stankovce B   _ : _  
17.03.2019 o 15:00 (Ne) TJ Žihlavník Omšenie - TJ Družstevník Dubodiel   _ : _  
 
18. kolo
24.03.2019 o 15:00 (Ne) OŠK Soblahov - TJ Žihlavník Omšenie   _ : _  
24.03.2019 o 15:00 (Ne) TJ Považan Ivanovce - TJ Slovan Neporadza   _ : _  
24.03.2019 o 15:00 (Ne) OFK Slovan Skalka nad Váhom - TJ Družstevník Mníchova Lehota   _ : _  
24.03.2019 o 15:00 (Ne) TJ Slovan Horňany - TJ Tatran Bobot   _ : _  
24.03.2019 o 15:00 (Ne) OFK Drietoma - TJ Slovan Dolná Poruba   _ : _  
24.03.2019 o 15:00 (Ne) OŠK Selec - TJ Slovan Dolná Súča   _ : _  
24.03.2019 o 15:00 (Ne) OŠK Trenčianske Stankovce B - TJ Štart Svinná   _ : _  
24.03.2019 o 15:00 (Ne) TJ Družstevník Dubodiel - TJ Cementár Horné Srnie   _ : _  
 
19. kolo
31.03.2019 o 15:00 (Ne) OŠK Trenčianske Stankovce B - OŠK Soblahov   _ : _  
31.03.2019 o 15:00 (Ne) TJ Družstevník Mníchova Lehota - TJ Považan Ivanovce   _ : _  
31.03.2019 o 15:00 (Ne) TJ Tatran Bobot - OFK Slovan Skalka nad Váhom   _ : _  
31.03.2019 o 15:00 (Ne) TJ Slovan Dolná Poruba - TJ Slovan Horňany   _ : _  
31.03.2019 o 15:00 (Ne) TJ Slovan Dolná Súča - OFK Drietoma   _ : _  
31.03.2019 o 15:00 (Ne) TJ Štart Svinná - OŠK Selec   _ : _  
31.03.2019 o 15:00 (Ne) TJ Slovan Neporadza - TJ Družstevník Dubodiel   _ : _  
31.03.2019 o 15:00 (Ne) TJ Cementár Horné Srnie - TJ Žihlavník Omšenie   _ : _  
 
20. kolo
07.04.2019 o 13:00 (Ne) OŠK Soblahov - TJ Cementár Horné Srnie   _ : _  
07.04.2019 o 13:00 (Ne) TJ Považan Ivanovce - TJ Tatran Bobot   _ : _  
07.04.2019 o 13:00 (Ne) OFK Slovan Skalka nad Váhom - TJ Slovan Dolná Poruba   _ : _  
07.04.2019 o 13:00 (Ne) TJ Slovan Horňany - TJ Slovan Dolná Súča   _ : _  
07.04.2019 o 13:00 (Ne) OFK Drietoma - TJ Štart Svinná   _ : _  
07.04.2019 o 13:00 (Ne) OŠK Selec - OŠK Trenčianske Stankovce B   _ : _  
07.04.2019 o 13:00 (Ne) TJ Družstevník Dubodiel - TJ Družstevník Mníchova Lehota   _ : _  
07.04.2019 o 13:00 (Ne) TJ Žihlavník Omšenie - TJ Slovan Neporadza   _ : _  
 
21. kolo
14.04.2019 o 15:30 (Ne) OŠK Selec - OŠK Soblahov   _ : _  
14.04.2019 o 15:30 (Ne) TJ Slovan Dolná Poruba - TJ Považan Ivanovce   _ : _  
14.04.2019 o 15:30 (Ne) TJ Slovan Dolná Súča - OFK Slovan Skalka nad Váhom   _ : _  
14.04.2019 o 15:30 (Ne) TJ Štart Svinná - TJ Slovan Horňany   _ : _  
14.04.2019 o 15:30 (Ne) OŠK Trenčianske Stankovce B - OFK Drietoma   _ : _  
14.04.2019 o 15:30 (Ne) TJ Tatran Bobot - TJ Družstevník Dubodiel   _ : _  
14.04.2019 o 15:30 (Ne) TJ Družstevník Mníchova Lehota - TJ Žihlavník Omšenie   _ : _  
14.04.2019 o 15:30 (Ne) TJ Slovan Neporadza - TJ Cementár Horné Srnie   _ : _  
 
22. kolo
21.04.2019 o 16:30 (Ne) OŠK Soblahov - TJ Slovan Neporadza   _ : _  
21.04.2019 o 16:30 (Ne) TJ Považan Ivanovce - TJ Slovan Dolná Súča   _ : _  
21.04.2019 o 16:30 (Ne) OFK Slovan Skalka nad Váhom - TJ Štart Svinná   _ : _  
21.04.2019 o 16:30 (Ne) TJ Slovan Horňany - OŠK Trenčianske Stankovce B   _ : _  
21.04.2019 o 16:30 (Ne) OFK Drietoma - OŠK Selec   _ : _  
21.04.2019 o 16:30 (Ne) TJ Družstevník Dubodiel - TJ Slovan Dolná Poruba   _ : _  
21.04.2019 o 16:30 (Ne) TJ Žihlavník Omšenie - TJ Tatran Bobot   _ : _  
21.04.2019 o 16:30 (Ne) TJ Cementár Horné Srnie - TJ Družstevník Mníchova Lehota   _ : _  
 
23. kolo
28.04.2019 o 16:30 (Ne) OFK Drietoma - OŠK Soblahov   _ : _  
28.04.2019 o 16:30 (Ne) TJ Štart Svinná - TJ Považan Ivanovce   _ : _  
28.04.2019 o 16:30 (Ne) OŠK Trenčianske Stankovce B - OFK Slovan Skalka nad Váhom   _ : _  
28.04.2019 o 16:30 (Ne) OŠK Selec - TJ Slovan Horňany   _ : _  
28.04.2019 o 16:30 (Ne) TJ Slovan Dolná Súča - TJ Družstevník Dubodiel   _ : _  
28.04.2019 o 16:30 (Ne) TJ Slovan Dolná Poruba - TJ Žihlavník Omšenie   _ : _  
28.04.2019 o 16:30 (Ne) TJ Tatran Bobot - TJ Cementár Horné Srnie   _ : _  
28.04.2019 o 16:30 (Ne) TJ Družstevník Mníchova Lehota - TJ Slovan Neporadza   _ : _  
 
24. kolo
05.05.2019 o 14:30 (Ne) OŠK Soblahov - TJ Družstevník Mníchova Lehota   _ : _  
05.05.2019 o 14:30 (Ne) TJ Považan Ivanovce - OŠK Trenčianske Stankovce B   _ : _  
05.05.2019 o 14:30 (Ne) OFK Slovan Skalka nad Váhom - OŠK Selec   _ : _  
05.05.2019 o 14:30 (Ne) TJ Slovan Horňany - OFK Drietoma   _ : _  
05.05.2019 o 14:30 (Ne) TJ Družstevník Dubodiel - TJ Štart Svinná   _ : _  
05.05.2019 o 14:30 (Ne) TJ Žihlavník Omšenie - TJ Slovan Dolná Súča   _ : _  
05.05.2019 o 14:30 (Ne) TJ Cementár Horné Srnie - TJ Slovan Dolná Poruba   _ : _  
05.05.2019 o 14:30 (Ne) TJ Slovan Neporadza - TJ Tatran Bobot   _ : _  
 
25. kolo
12.05.2019 o 17:00 (Ne) TJ Slovan Horňany - OŠK Soblahov   _ : _  
12.05.2019 o 17:00 (Ne) OŠK Selec - TJ Považan Ivanovce   _ : _  
12.05.2019 o 17:00 (Ne) OFK Drietoma - OFK Slovan Skalka nad Váhom   _ : _  
12.05.2019 o 17:00 (Ne) OŠK Trenčianske Stankovce B - TJ Družstevník Dubodiel   _ : _  
12.05.2019 o 17:00 (Ne) TJ Štart Svinná - TJ Žihlavník Omšenie   _ : _  
12.05.2019 o 17:00 (Ne) TJ Slovan Dolná Súča - TJ Cementár Horné Srnie   _ : _  
12.05.2019 o 17:00 (Ne) TJ Slovan Dolná Poruba - TJ Slovan Neporadza   _ : _  
12.05.2019 o 17:00 (Ne) TJ Tatran Bobot - TJ Družstevník Mníchova Lehota   _ : _  
 
26. kolo
19.05.2019 o 17:00 (Ne) OŠK Soblahov - TJ Tatran Bobot   _ : _  
19.05.2019 o 17:00 (Ne) TJ Považan Ivanovce - OFK Drietoma   _ : _  
19.05.2019 o 17:00 (Ne) OFK Slovan Skalka nad Váhom - TJ Slovan Horňany   _ : _  
19.05.2019 o 17:00 (Ne) TJ Družstevník Dubodiel - OŠK Selec   _ : _  
19.05.2019 o 17:00 (Ne) TJ Žihlavník Omšenie - OŠK Trenčianske Stankovce B   _ : _  
19.05.2019 o 17:00 (Ne) TJ Cementár Horné Srnie - TJ Štart Svinná   _ : _  
19.05.2019 o 17:00 (Ne) TJ Slovan Neporadza - TJ Slovan Dolná Súča   _ : _  
19.05.2019 o 17:00 (Ne) TJ Družstevník Mníchova Lehota - TJ Slovan Dolná Poruba   _ : _  
 
27. kolo
26.05.2019 o 17:00 (Ne) OFK Slovan Skalka nad Váhom - OŠK Soblahov   _ : _  
26.05.2019 o 17:00 (Ne) TJ Slovan Horňany - TJ Považan Ivanovce   _ : _  
26.05.2019 o 17:00 (Ne) OFK Drietoma - TJ Družstevník Dubodiel   _ : _  
26.05.2019 o 17:00 (Ne) OŠK Selec - TJ Žihlavník Omšenie   _ : _  
26.05.2019 o 17:00 (Ne) OŠK Trenčianske Stankovce B - TJ Cementár Horné Srnie   _ : _  
26.05.2019 o 17:00 (Ne) TJ Štart Svinná - TJ Slovan Neporadza   _ : _  
26.05.2019 o 17:00 (Ne) TJ Slovan Dolná Súča - TJ Družstevník Mníchova Lehota   _ : _  
26.05.2019 o 17:00 (Ne) TJ Slovan Dolná Poruba - TJ Tatran Bobot   _ : _  
 
28. kolo
02.06.2019 o 15:00 (Ne) OŠK Soblahov - TJ Slovan Dolná Poruba   _ : _  
02.06.2019 o 15:00 (Ne) TJ Považan Ivanovce - OFK Slovan Skalka nad Váhom   _ : _  
02.06.2019 o 15:00 (Ne) TJ Družstevník Dubodiel - TJ Slovan Horňany   _ : _  
02.06.2019 o 15:00 (Ne) TJ Žihlavník Omšenie - OFK Drietoma   _ : _  
02.06.2019 o 15:00 (Ne) TJ Cementár Horné Srnie - OŠK Selec   _ : _  
02.06.2019 o 15:00 (Ne) TJ Slovan Neporadza - OŠK Trenčianske Stankovce B   _ : _  
02.06.2019 o 15:00 (Ne) TJ Družstevník Mníchova Lehota - TJ Štart Svinná   _ : _  
02.06.2019 o 15:00 (Ne) TJ Tatran Bobot - TJ Slovan Dolná Súča   _ : _  
 
29. kolo
09.06.2019 o 17:30 (Ne) TJ Považan Ivanovce - OŠK Soblahov   _ : _  
09.06.2019 o 17:30 (Ne) OFK Slovan Skalka nad Váhom - TJ Družstevník Dubodiel   _ : _  
09.06.2019 o 17:30 (Ne) TJ Slovan Horňany - TJ Žihlavník Omšenie   _ : _  
09.06.2019 o 17:30 (Ne) OFK Drietoma - TJ Cementár Horné Srnie   _ : _  
09.06.2019 o 17:30 (Ne) OŠK Selec - TJ Slovan Neporadza   _ : _  
09.06.2019 o 17:30 (Ne) OŠK Trenčianske Stankovce B - TJ Družstevník Mníchova Lehota   _ : _  
09.06.2019 o 17:30 (Ne) TJ Štart Svinná - TJ Tatran Bobot   _ : _  
09.06.2019 o 17:30 (Ne) TJ Slovan Dolná Súča - TJ Slovan Dolná Poruba   _ : _  
 
30. kolo
16.06.2019 o 17:30 (Ne) OŠK Soblahov - TJ Slovan Dolná Súča   _ : _  
16.06.2019 o 17:30 (Ne) TJ Družstevník Dubodiel - TJ Považan Ivanovce   _ : _  
16.06.2019 o 17:30 (Ne) TJ Žihlavník Omšenie - OFK Slovan Skalka nad Váhom   _ : _  
16.06.2019 o 17:30 (Ne) TJ Cementár Horné Srnie - TJ Slovan Horňany   _ : _  
16.06.2019 o 17:30 (Ne) TJ Slovan Neporadza - OFK Drietoma   _ : _  
16.06.2019 o 17:30 (Ne) TJ Družstevník Mníchova Lehota - OŠK Selec   _ : _  
16.06.2019 o 17:30 (Ne) TJ Tatran Bobot - OŠK Trenčianske Stankovce B   _ : _  
16.06.2019 o 17:30 (Ne) TJ Slovan Dolná Poruba - TJ Štart Svinná   _ : _  

Tatran.Bobot.sk

Vyhľadávanie

Vyhľadávanie informácií na tomto webe:

  Hľadaj

Akcie:

21.07.2018 20:00

Tanečná zábava 2018

Najbližšie zápasy Tatranu:

 

VII. liga Double Star Bet - SEVER

1. Bobot - Selec

05.08.2018 o 17:30

V. liga - starší žiaci - U15 - SEVER

11. H.Srnie - Bobot

26.08.2018 o 10:30

IV. liga - Sever - mladší žiaci - U13

1. Trenčín - Bobot

25.08.2018 o 10:30


Posledné odohraté zápasy: